Pin It

Elif kırklar atıcılık eskrim okçuluk. Ankarada spor sayfası.

Hem dersleri hem de sporcu kişiliği ile tanınan Elif; Modern Pentatlon, eskrim, yüzme, atletizm (koşu), okçuluk ve atıcılık branşlarında çalışmıştır. Atıcılık sporunda Türkiye, Avrupa ve Dünya dereceleri, Modern Pentatlon ve Eskrim sporlarında Türkiye dereceleri, yüzme sporunda ve koşu sporunda ise Ankara ve bölge dereceleri vardır. Halen atıcılık ve okçuluk branşında kendini geliştirmeye devam etmektedir.

2017 Yılında Gençler kategorisi yaş gurubunda olan Elif’in iki farklı spor dalında toplam 17 Türkiye Şampiyonluğu,  Atıcılık sporunda 10 Milli Takım tecrübesi, 1 Avrupa 8.liği, 1 Dünya 5.liği, 1 Dünya 2.liği (Takım), Halen kırılmamış 4 Türkiye rekoru mevcuttur. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2020 Olimpiyatları için belirlenen sporcuları hazırladığı TOHM projesi Atıcılık branşı sporcusudur. 

Tek başına yapılması mümkün olamayacak kadar bilimsel bir dal olan elit spor'u bize sevdiren, yol gösteren değerli antrenör, bilim adamı, öğretmen, yönetici, doktor, sponsor, okul, sporcu ve arkadaşlarımıza desteklerinden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz.


Yer: