Yüzme sporu okulu - kurs ve kulübü

Sırtüstü, kelebek, serbest, kurbağa, kurs, ankara

Pin It

ANKA SPOR GELİŞİM KULÜBÜ

Anka Spor Gelişim Kulübü 2006 yılında kurulmuş, kaliteli, güvenilir ve bilimselliğe dayalı spor eğitimini prensip edinmiş bir kurumdur. Beden Eğitimi ve Spor Okullarından mezun, Türkiye Milli takımına Milli Sporcu vermiş ve Milli Takım antrenörlüğü yapmış yetkili, sertifikalı eğitim kadrosuna sahiptir. Hedefi sporcuların fiziksel ve ruhsal gelişimine katkı sağlayıp, sporu bir yasam biçimi haline getirmiş lisanslı, elit veya rekreasyonel yüzücüler yetiştirmektir. Sporcularına yüzme kursu, performans takımı ve özel ders imkanı sunmaktadır. 
 

hacettepe yuzme havuzu kursu ankara beytepe

 

 
 
Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü Yüzme Havuzu 
 
Kurs grup dersleri ve performans takımlarımızın çalışmaları bulunmakta. 50 metrelik havuza sahip profesyonel bir tesistir. 3-15 yaş arası çocuklar için uygun gruplar bulunmaktadır.
 
Adres: Üniversiteler Mahallesi. Beytepe Kampüsü İçi. Çankaya 
 

 

Çayyolu Gençlik Spor Bakanlığı Havuzu ( Koru)
 
Adres: GSB Spor Kompleksi içi, Koru Mahallesi Ankaralılar Caddesi. Arcadium  AVM yanı.
 
3-12 yaş kurs grubu çalışmaları yapılmaktadır. Hedefimiz çocukların su güvenliğini sağlayıp, tekniklerini geliştirdikten sonra lisanslı birer sporcu olmalarıdır. 25 metrelik havuza sahip profesyonel bir tesistir.
 
 
 
Ufuk Üniversitesi İncek Kampüsü Yüzme Havuzu
 
Adres: İncek Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı No : 129, Gölbaşı
 
 
3-12 yaş kurs grubu çalışmaları yapılmaktadır. Hedefimiz çocukların su güvenliğini sağlayıp, tekniklerini geliştirdikten sonra lisanslı birer sporcu olmalarıdır.Aynı zamanda her yaştan sporcu için özel ders imkanı bulunmakta. 25 metrelik havuza sahip profesyonel bir tesistir.
 
 
 
 
Tansu Başkurt
 
(yüzme antrenörü - bebek yüzme eğitmeni - koordinatör)
 
Telefon : 05444674786

 

 

kuzey kirklar yuzme havuzu yuzme antrenoru